Jsem Kate Kraus,
abstraktně realistická malířka, pracující ze svého studia v srdci Valašska.

Kate v sobě chovala vášeň pro malování již od brzkého věku. Navštěvovala základní uměleckou školu, kde začala postupně objevovat svůj talent.

V době studia na vysoké škole Kate procestovala studijně i pracovně několik zemí. Cenné zkušenosti a zážitky z těchto cest měly velký vliv na její osobní rozvoj a významně ovlivňují také její tvorbu. Ztracena ve světě našla sama sebe.

V roce 2021 absolvovala roční, intenzivní umělecký program pod záštitou Milan Art Institutu. "Tento program mi doslova změnil život. Kromě práce na svých znalostech a dovednostech jsem také objevila svůj umělecký hlas a spojila se s umělci z celého světa."

Skrze svou tvorbu, Kate prozkoumává témata svobody a sebeobjevování, života bez hranic a limitů. Věří, že každý z nás má své životní poslání. Poslání, pomocí kterého dokáže ovlivňovat životy lidí kolem sebe. Doufá, že svou tvorbou dokáže inspirovat lidi k následování jejich snů a vydání se vstříc svému osudu.

Kate maluje převážně odvážné a svobodomyslné ženy, které se rozhodly odhalit světu své pravé a mocné já. "Věřím, že umění je mocný nástroj, který dokáže lidem měnit životy a promlouvá přímo do duše."

Sledujte moji tvorbu na sociálních sítích

Zavítejte do mého barevného světa a připojte se k mé cestě za hranice možností!

Těším se na Vás,

Kate Kraus

GO BEYOND THE LIMITS…

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat!

art@katekraus.com